czwartek, 21 lutego 2019
środa, 20 grudnia 2017 11:15   
GRABOWSKI Z PUCHAREM PAŹDZIORA

Kolejny tryumf pionkowskiego pięściarza Rafała Grabowskiego. Tym razem mistrzowsko boksował podczas X Turnieju im. Kazimierza Paździora.

 

W niedzielę 17 grudnia w Radomiu odbył się już X Turniej im. Kazimierza Paździora. Podczas Turnieju odbyło się kilkanaście bardzo ciekawych walk, ale uwaga wszystkich kibiców skupiona była na ostatniej walce Memoriałowej w której wystąpił pionkowski pięściarz, Rafał Grabowski. Zawodnik RKB BOXING RADOM w głównej walce Turnieju zmierzył się z zawodnikiem BTS BROŃ RADOM, Bartłomiejem Derletą.

Grabowski od początku walki narzucił wysoki pressing co dało świetny efekt. Już w pierwszej rundzie podopieczny Adama Jabłońskiego trafił swojego rywala mocnymi ciosami po czym rywal skupił się na obronie i klinczach. W drugim starciu zawodnik radomskiej Broń był liczony, pękł mu również łuk brwiowy i sędzia ringowy nie dopuści rywala do trzeciej rundy.

 

Po wszystkim wręczono Puchary, a sam Rafał podziękował wszystkim za przybycie.

Ogólnie w ostatnim czasie nie było mowy o tym żebym w tym roku wystąpił w walce o Puchar im. Kazimierza Paździora więc od Mistrzostw Polski trzymałem taką luźną formę. We wtorek dostałem telefon czy zaboksuję i mimo połowy swojej dyspozycji zgodziłem się wejść do ringu. Miałem coś do udowodnienia w walce z Bartkiem bo pewni ludzie mówili za dużo nieprawdziwych rzeczy. Stoczyliśmy fajna walkę, wygrałem i zapominam o jakimś śmiesznym gadaniu. Wszystkim dziękuję za przybycie na hale i dopingowanie wszystkich uczestników - mówi pionkowski pięściarz Rafał Grabowski.

Co teraz przed pionkowski pięściarzem ?

Ostatnio mówiłem że kończę zabawę z boksem, ale to wszystko było za szybko. Musiałem się z tym wszystkim przespać bo przecież w ostatnim czasie sport który wyciągnął mnie na ludzi stał się również moim sposobem na życie. W ostatnim czasie prowadziłem treningi i utrzymywałem się z boksu. Nie wiem jak to będzie wyglądało w Nowym Roku, ale będzie o mnie głośno, obiecuję. Są już wstępne plany na Nowy Rok i w niedługim czasie będzie wszystko ogłoszone. Do Świąt odpoczywam i pije colę, a przed Nowym Rokiem wracam do ciężkiej pracy.

Przy okazji Rafał złożył świąteczne życzenia i oczywiście podziękował swoim sponsorom za dotychczasowa pomoc.

Wszystkim życzę zdrowych i Wesołych Świat! Spełnienia marzeń i spędzenia czasu z bliskim. Dziękuję moim sponsorom którzy są ze mną na dobre i złe, po prostu dziękuję.

(red)

 

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster