wtorek, 27 października 2020
środa, 13 marca 2019 13:56   
SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" wspólnie z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zapraszają na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli (pracowników, członków i wolontariuszy) organizacji pozarządowych, w tym izb gospodarczych.

 

TERMIN SZKOLENIA: 25-27 marzec 2019

MIEJSCE: Hotel Iskra

ul. Planty 4

26-610 Radom

Zgłoś udział  → http://iped.pl/formularz-zgloszeniowy,13.html

Dzięki udziałowi w szkoleniu, będziecie Państwo mogli poznać najnowsze przepisy w zakresie

•      prawa gospodarczego, 
•      ekonomii z elementami polityki przemysłowej, 
•      prawa pracy, 
•      ekonomii przedsiębiorstwa, 
•      analizy finansowej.

Specjaliści pokażą Państwu jak efektywnie uczestniczyć w procesie konsultacji publicznych i współpracować przy budowie stanowisk ze wszystkimi swoimi interesariuszami. Nauczą się Państwo jak pisać i prezentować stanowiska i opinie Państwa organizacji tak, by mieć  realny wpływ na tworzoną legislację. Szkolenia są wyjątkowe, bo wszystkie przepisy są prezentowane z punktu widzenia prowadzenia i funkcjonowania organizacji pozarządowych i izb gospodarczych. Pokazujemy nasze doświadczenia i planowane zmiany legislacyjne, które pozwolą Państwu włączyć Państwa organizacje w proces konsultacji publicznych! Wychodząc naprzeciw potrzebom uczestników naszych szkoleń, do programu włączono tematykę RODO oraz Konstytucji dla Biznesu!

Zapraszamy!!!

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster