poniedziałek, 28 maja 2018
środa, 19 lutego 2014 10:32   
ROZPOCZĘŁY SIĘ MISTRZOSTWA

Już grają. W pierwszej fazie rywalizacji wzięło udział ponad sześćdziesięciu zawodników. Chętnych było jednak znacznie więcej.

W Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach we wtorek, 18 lutego rozpoczęły się „Mistrzostwa Pionek w piłce nożnej FIFA14”. Burmistrz Pionek, Marek Janeczek był obecny podczas uroczystego otwarcia.

Uroczyste otwarcie odbyło się na sali widowiskowej CAL w Pionkach. Organizatorzy otrzymali ponad sto zgłoszeń, a ostatecznie w rozgrywkach preliminaryjnych wzięło udział 66 graczy. Podczas otwarcia wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z regulaminem i systemem rozgrywek przez Michała Grosiaka, głównego koordynatora. Burmistrz wyraził radość z powodu tak dużego zainteresowania konkursem. Chętnie też obserwował pierwsze mecze i kibicował zawodnikom. Zapraszał też do udziału w innych wydarzeniach organizowanych przez CAL.

Rozgrywki potrwają do soboty, kiedy to o godz.15 odbędzie się finał. Mecze będą mogli podziwiać wszyscy, gdyż będą widoczne na kinowym ekranie sali widowiskowej CAL. Organizatorzy zapraszają do kibicowania i dopingowania graczy. Gracze walczą o cenne nagrody rzeczowe:

I miejsce - Tablet (ufundowany przez PC-SOFT), koszulka okolicznościowa,

II miejsce - Pad (- PC -SOFT -uniwersalny do XBOX i PC), koszulka okolicznościowa

III miejsce - Dysk twardy 1 TB (PC- SOFT), koszulka okolicznościowa.

Dodatkowa nagroda trafi do osoby, która była autorem najlepszej i najbardziej efektownej bramki. Fundatorem nagród jest PC Soft.

(red) (CAL)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster