sobota, 21 kwietnia 2018
poniedziałek, 22 października 2012 10:43   
TE KABLE TO NIEBEZPIECZEŃSTWO

Te kable stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców – twierdzi nasz Czytelnik.

- Piszę do Państwa z pewnym problemem, który od dłuższego czasu jest ignorowany przez Miejski Zakład Usług Komunalnych w Pionkach – tak zaczyna się list naszego Czytelnika. W czym tkwi problem? Otóż jak twierdzi nasz Czytelnik już rok temu zgłaszał problem wadliwej instalacji elektrycznej przy ulicy Spokojnej 6.

- W pewnym miejscu kable są na wysokości ok, 1,5 m od ziemi, bez problemu może dostać do nich nawet dziecko – pisze dalej nasz Czytelnik. Jego zdaniem o problemie informował już MZUK ponad rok temu. Skontaktowaliśmy się z Miejskim Zakładem Usług Komunalnych i poprosiliśmy o wyjaśnienia.

- Wyślemy tam elektryków, którzy sprawdzą stan instalacji. Na pewno zabezpieczą przewody elektryczne, które stwarzają niebezpieczeństwo. Jeżeli natomiast zajdzie konieczność wymiany instalacji wewnątrz budynku to musi zostać podjęta uchwała wspólnoty o przeprowadzeniu takiej inwestycji i musi zostać ona sfinansowane ze środków samej wspólnoty – poinformowano nas w Miejskim Zakładzie Usług Komunalnych.

(r.f.)

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster